Destičky z cedrového dřeva

Se používají na odstranění bolestí a při léčbě chronických potíží a onemocnění. Přírodní základ jejich léčivého působení je možno pouze přepokládat. Je známo, že akupunkturní body nacházející se v oblasti působení destiček cyklicky mění svoji aktivitu (činnost přirovnatelná ke svéraznému "vdechu" a "výdechu"), přičemž samotná cedrová destička vykonává funkci korektora frekvence této aktivity. Přikládání destiček k povrchu těla vyvolává biologicky aktivní pozitivní procesy v organizmu, stabilizuje tlak krve, činnost nervového a oběhového systému, odstrańuje stresy, vyrovnává (optimalizuje) biorytmy. Vědecky prokázán vliv cedrových destiček na regenerace aury. Cedrové destičky se používají především v těch případech,kdy je třeba léčit velmi oslabéné pacienty, zvláště s výraznými poruchami srdeční činnosti. Destičky je možno použit při léčbě těhotných žrn, malých dětí, osob staršího věku a všude tam, kde se vyskytuje nebezpečí nežádoucí farmakointerakce nebo snížené tolerance organizmu k lékům.


Destičky lze nosit na těle jako medaliony, je možné je nosit i v kapse nebo kabelce. Při zhoršení zdravotního stavu a nísledující duševní rozladě se doporučuje uchopit destičku do ruky, třít ji klidnými pohyby prstů nebo ji v klidu podržet v ruce a plně se na ni soustředit. Po několika minutách se vrací duševní vyrovnanost a stabilizuje se stav organizmu.


Při léčbě jakýchkoli onemocnění použití cedrových destiček urychluje ozdravný proces.
Aroma éterického oleje, vycházející neustále z cedrového dřeva, zabezpečuje dezinfekci vzduchu v místnostech a tím jej činí zdravým a příjemným, navíc odpuzuje škůdce tkanin a textilií.

 

Business with us

Manufactors and sellers of the food and cosmetic market,  make a business with us!