Destičky z cedrového dřeva

Se používají na odstranění bolestí a při léčbě chronických potíží a onemocnění. Přírodní základ jejich léčivého působení je možno pouze přepokládat. Je známo, že akupunkturní body nacházející se v oblasti působení destiček cyklicky mění svoji aktivitu (činnost přirovnatelná ke svéraznému "vdechu" a "výdechu"), přičemž samotná cedrová destička vykonává funkci korektora frekvence této aktivity. Přikládání destiček k povrchu těla vyvolává biologicky aktivní pozitivní procesy v organizmu, stabilizuje tlak krve, činnost nervového a oběhového systému, odstrańuje stresy, vyrovnává (optimalizuje) biorytmy. Vědecky prokázán vliv cedrových destiček na regenerace aury. Cedrové destičky se používají především v těch případech,kdy je třeba léčit velmi oslabéné pacienty, zvláště s výraznými poruchami srdeční činnosti. Destičky je možno použit při léčbě těhotných žrn, malých dětí, osob staršího věku a všude tam, kde se vyskytuje nebezpečí nežádoucí farmakointerakce nebo snížené tolerance organizmu k lékům.


Destičky lze nosit na těle jako medaliony, je možné je nosit i v kapse nebo kabelce. Při zhoršení zdravotního stavu a nísledující duševní rozladě se doporučuje uchopit destičku do ruky, třít ji klidnými pohyby prstů nebo ji v klidu podržet v ruce a plně se na ni soustředit. Po několika minutách se vrací duševní vyrovnanost a stabilizuje se stav organizmu.


Při léčbě jakýchkoli onemocnění použití cedrových destiček urychluje ozdravný proces.
Aroma éterického oleje, vycházející neustále z cedrového dřeva, zabezpečuje dezinfekci vzduchu v místnostech a tím jej činí zdravým a příjemným, navíc odpuzuje škůdce tkanin a textilií.

 

Contact

RINKAV Company, s.r.o.,
Mobil:+420 731 168 001                                                         This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Business with us

Manufactors and sellers of the food and cosmetic market,  make a business with us!