Αlfa a Omega cedrového oleje

     Naše výrobna cedrového oleje je 500 km vzdálená od města Krasnojarsk a nachází se v tajze, v pohoří SAJANY.

     Cedrový olej  RINKAV - lisovaný pouze za studena, při 22°C (pracovní díly lisu, které přicházejí do styku s potravinou, jsou z dubového dřeva.)  Tato technologie zajišťuje zachování všech vitamínů a dalších medicínsky cenných látek. Olej z cedru má vysoký obsah minerálů, stopových prvků a aminokyselin, má výborné nutriční vlastnosti, lehkou stravitelnost.

     Pro výrobu oleje používáme pečlivě vybrané jádra oříšků nejvyšší třídy jakosti. 

     Doba trvanlivosti našeho cedrového oleje je 12 měsíců - díky prastarému způsoby výroby, který zajišťuje vysokou koncentraci přírodního antioxidantu – vitamínu E. Nepoužíváme při výrobě žádné balící plyny, proto je doba trvanlivosti přirozená.

     Nevýhodou procesu lisování za studena je nízká výtěžnost, a někteří výrobci užívají průmyslové „triky“ pro zvýšení výnosu.  Rozhodně k takovým nepatříme!!!

     Tímto dostáváte do rukou olej, vyrobený přesně dle starověké tradice v moderních podmínkách potravinářského podniku. Příroda je prostě příroda! A žádná věda přírodu neudolá!

     Za celou dobu, co uvádíme náš olej na trh, neobdrželi jsme žádnou reklamaci na náš výrobek. Jsme hrdí, že máme spoustu stálých spokojených zákazníků, kterým velmi děkujeme za přízeň!

     V posledních letech se nás ptají různé firmy, jestli je náš cedrový olej BIO nebo není. Posuďte sami! Pozn.: Ten výrobek nepatří k produktům zemědělství, pro které je certifikace BIO v EU určená.

 

Zdravotní atesty

Testy provedla akreditovaná laboratoř  Analab Praha, s.r.o.


Základní složení

Vitamíny B1, B2, B3, E (56mg%), F = esenciální mastné kyseliny, křemík, stopové prvky: fosfor (do 0,84%, tj. více než v jakémkoliv jiném oleji), měd', hořčík (do 5,51% ) -více, než u jakékoliv jiné potraviny, mangan, , draslík, vápník, zinek, železo, jód.
Cedrový olej je koncentrátem vitaminu F (do 90mg%), kterého se v oleji nachází třikrát více než u lékárenských preparátů vyrobených na bázi rybího tuku. Cedrový olej obsahuje nejvíce linolové(Omega 6) a linolenové(Omega 3) kyseliny, které vykazují aktivitu vitaminu F. Tyto kyseliny jsou pro lidský organismus velmi důležité, poněvadž pomáhají snižovat obsah cholesterolu v krvi. Vzhledem k tomu, že obě kyseliny se nesyntetizují v lidském těle, je třeba je doplňovat vhodnými potravinami obsahujícími tyto látky.

Použítí a doporučené dávkování

Cedrový olej je vhodný pro přímou konzumaci a do tepelně neupravovaných pokrmů:

Přesné dávkování neexistuje, nebot' používání cedrového oleje jako přírodního produktu není pro člověka striktně limitováno. Okolnosti aplikace záleží na věku a apetici jedince.

Vnitřní aplikace: 1 čajová lžice na lačno 30-60 min před jídlem v dávce 1-2x denně pro dospělé. U dětí dávka začíná od 2-3 kapek do poloviční dávky v souvislosti s věkem. Vzhledem k unikátně vysokému obsahu účinných látek postačí, oproti ostatním jedlým olejům, náš olej užívat po lahvičce 2-3 x ročně.
Olej je třeba polykat malými doušky, aby se pozvolna rozpustil ve slinách - soustřeďte se na jeho chuť a vůni.
Cedr je slunečný strom, proto přijímání oleje vhodné po celý den.

Vnější aplikace: masáž,  použití cedrového oleje v saunách na vtírání do povrchu těla, kosmetické prostředky a masky s cedrovým olejem.
Podrobnější informace získáte v naší knize „Cedr. Mocný a dokonalý léčitel".


Skladování: v chladném a temném místě při teplotě  do + 18°C, nejlépe v lednici.

Terapeutický efekt oleje z cedrových oříšků

Náš cedrový olej lze využit jako tzv. terapeutický olej. To popisuje kniha "Cedr. Mocný a dokonalý léčitel".

Všelék pro každý věk

Náš cedrový olej - bez chemie a konzervantů, je plně stravitelný. Kontraindikace a věkové omezení pro jeho použití neexistují.

Cedrový olej je potravinou, která je vhodná pro optimální přísun potřebných vitamínů a minerálů pro rostoucí organizmus.

Bioaktivní látky, obsažené v našem cedrovém oleji, podporují vitalitu a zásobují životní energií.

 

Přejeme všem skvělou kondici ! Dopřejte si více sil a energie na celý den, na každý den!

 

 

 

 

Business with us

Manufactors and sellers of the food and cosmetic market,  make a business with us!