Produkty

Jedlový extrakt

Jedná se o biologicky aktivní produkt, který se vyrábí metodou extrakce z mladých výhonků sibiřské jedle, rostoucí v ekologicky čisté tajze, na jihu Krasnojarského regionu Sibiře. Je to hustá látka příjemné nahořklé chuti, má stejnorodou pastovitou konzistenci, tmavohnedé barvy, s odstinem do zelena, až do černohneda. Delikátní chut' jedlového extraktu přidaného do masových nebo zeleninových pokrmů, (omačky, dresingy, polévky) nebo ve tvaru koktejlu, (i do alko nápojů) již osvědčila mnoho gurmánů.

Tato potravina má vynikající léčivé účinky.

Při vnějším použití působí:

- k rychlé regeneraci poškozených tkání, hojení a čištění hnisavých ran, vředů, zánětlivých vnejších a vnitřních procesů

- k odstranění zánětu slizice ustní dutiny, při prevenci a léčbě angíny, stomatitidy, konjuktivitidy (namáčení očních víček slabým roztokem extraktu).

- může nahradit lepší značkové zubní pasty, odstraňuje zapach, nasycuje zubní tkáň a dásně potřebnými mikroprvky.

Při vnitřním použití se redukuje acidobazická rovnovaha, nápoj působí zrychlenému hojení žaludečního vředu, jakékoli stadia gastritidy, s podmínkou vynechat alkohol a tabákové výrobky po dobu léčby.

Použití produktu třikrát denně před jídlem zrychluje srůstání kostí, napomáhá uzdravení pokožky, prudce snižuje procento vzniku nachlazení.

Při systematickém použití produktu:

- čistí se lymfa a zlepšuje její odtok, zmenšuje zánet mizních uzlů, tím se zvyšují ochranné vlastnosti imunního systému

- zlepšují se výměnné procesy, což přivádí k normalizaci hmotnosti těla

- snižuje riziko onemocnění jater, kardiovaskulárního systému

- blahodárně pomáhá udržovat v organizmu životně důležité mikroprvky ( vápník, hořčík, železo)

- má filtrující účinek na vstřebávání různých škodlivých komponentů v střevním traktu, které se dostávají do organizmu kvůli narušení ekologické rovnováhy životního přostředí

- velmi příznivě působí při nadváze, usazení solí, poruše metabolizmu, při zvýšeném obsahu hlenu v nosohltanu, průduškách, plících, střevním traktu

- je prospěšný při bronchitidě, zápalu plic, při likvidaci střevních polypů a redukci přírozené mikroflory střev.

Jedlový extrakt je adaptogen, aktivně odvádí z těla škodliviny, dezinfekuje.

Doporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Avšak je třeba pamatovat si, že při vnitřním použití je dúležité dodržovat doporučené dávkování: jednou čajovou až polevkovou lžíci na sklenici vody 30 min. před jídlem 2 - 3 x denně po dobu 30 dnů.

Uchovávat v temném chladném místě, v uzavřeném obalu, při teplotě do +10ºC.

Tento přírodní produkt nemá žádné nežádoucí účinky ani v potravinářském, ani ve farmaceutickém a preventivním využití.

 

 

Rakytníkový olej

Již celá staletí táto potravína je známa jako pozitivně ovlivňující oběhový systém, sliznici trávicího, močového a pohlavního ústrojí, stav kůži a vlasů.

Příroda nadělila tento olej velkím množstvím vitamínů P, K, A, E, provit. D, b-karotenu, listové, vinné, jablečné, oleinové kyselin, fytoncidů, tříslovin, minerálních solí (železo, bór, mangan).

Dopřejte si toto sluníčko v láhvi!

 

Cedrový olej

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, posiluje sexuální funkce a imunitu, celkově regeneruje organizmus, při chorobach zažívacího traktu a srdce, problémech pokožky, vlasů a nehtů, proti celulitidě, nadvazě, stresu a syndromu chronické únavy, pro omlazující masáž a kosmetiku. Další informace najdete zde.

Pryskyřice cedru v cedrovém oleji

Pryskyřice sibiřského cedru v cedrovém oleji - terpentýnový balzám.
5% čistého cedrového terpentýnu rozpuštěného v přírodním cedrovém oleji  mnohonásobně zvyšují účinky cedrového oleje. Na rozdil od samotného cedrového oleje terpentýnový balzam je složitější z hlediska použití, a proto musíme počítat s opatrnějším zacházením.
Terpentýny májí sliné baktericidní, antizánětlivé, absorpční, hojivé-zcelovací vlastnosti.
Přírodní fytoncidy příznivě pusobí na nervový systém, tím výrazně posilují ogranizmus.
Terapeutický účinek těchto látek: onemocnění plic a dýchacích cest, kostní a svalové soustavy, pokožky, kardiovaskulárného a nervového systému, zažívacího traktu. Cedrová pryskyřice může se použit jako masažní médium.

 

Kontraindikace: pouze při individuální nesnesitelnosti.
Důležitá připomínka: Před použitím je nutné si otestovat na náchylnost k alergii. Nanést a vetřit 10 - 15 kapek přípravku na vnitřní část paže, nohy nebo na hruď. Když druhý den v místě vetření se objeví červené skvrny, které zmizí za 2 - 3dní, použití tohoto produktu se nedoporučuje.


Vnější použití: na vtíraní, zakapávání, potíraní apod. Dětem se doporučuje podávat dvouprocentní terpentýnový balzám - v tomto případě naředíme cedrovým olejem.
Vnitřní použití: vzhledem k specifické chuti pryskyřice se doporučuje jí vnitřně přijímat takto: nakapat potřebné množství přípravku na asi ½ čajové lžíce medu nebo cukru, dat si to do pusy a zapit teplou vodou. Indiviuální maximální razová dávka se úrčuje následujícím způsobem: zjistit počet tepů za 1 minutu v klidném stavu. Vzit si 3 - 4 kapky přípravku a po 2 - 3 hodinách si tep zkontrolovat. Jestli rozdil převýší 10 úděrů za minutu, dávku je třeba zmenšit o jednu kapku a toto bude Váš maximum. Každopádně není vhodné překročení této dávky víc než 10 kapek. Při vnitřním použití po 5 - 7 dnech mohou vzniknout nepřijemné,občas bolestivé pocity v oblasti žaludku, může dojít k průjmu. V tomto případě zmenšit dávkování nebo přijímat přípravek jen jednou denně. Nezmizí-li bolestivé symptomy, léčbu zastavit.
Uschování: na suhém, temném a chladném místě, před použitím protřepat.

Žvýkačka ze sibiřské tajgy

Složení: 100% přírodní pryskyřice modřínu sibiřského ( Larix sibirica)

Ekologicky čistý, přírodní produkt. Neobsahuje cukr, žádné konzervanty, barviva

 

Podle staletími prověřených lidových receptů vykazuje pryskyřice modřínu sibiřského ( Larix sibirica) následující  léčebné účinky:

celkově posiluje organizmus, usnadňuje hojení ran, působí antibakteriálně a protizánětlivě. Čistí a zpevňuje zuby a dásně, osvěžuje dech, doporučuje se profylakticky a při léčbě různých onemocnění ústní dutiny (afty, zubní kaz, paradentóza), při chřipce a při angíně. Blahodárně působí na trávící systém, snižuje negativní vliv kouření.
Žvýkejte po jídle během 15-20 minut. Před žvýkáním smůlu podržte na 10-20 sekund v ústech. Spolknutí smůly není na závadu.
Kontraindikace: nezjištěna.

 

Contact

RINKAV Company, s.r.o.,
Mobil:+420 731 168 001                                                         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Business with us

Manufactors and sellers of the food and cosmetic market,  make a business with us!